Výroba animovaného videa – Doporučení

Posted On: Leden 12, 2017

Při prohlídce referencí z tvorby animovaných video spotů bylo jasné, že už dál hledat nemusíme. Spolupráce probíhala hladce, a to i přesto že jednání muselo probíhat na dálku. Od odeslání poptávky až po realizaci a dodání hotového videa. Během prací jsme měli k dispozici aktuální scénář, mohli jsme si vybrat dabéra, jehož hlas nám nejvíce vyhovoval. Od začátku jsme věděli, jak bude animace z grafické stránky vypadat a co máme očekávat. Po zhlédnutí hotového videa navíc nebylo moc co upravovat. Prostě výborná práce, která předčila naše očekávání. Spolupráce nás velice těšila a děkujeme, nadále v ní plánujeme pokračovat.
Antonín Kozan
jednatel firmy Alpiro s.r.o.
www.ssls.cz

 

 

Výborná spolupráce, profesionální a zároveň přátelský přístup. Video animace byla předaná v termínu a s finálním výsledkem naprostá spokojenost. Proto jsme také služeb využili hned dvakrát. V budoucnu tomu nebude jinak. Na video animaci dostáváme spoustu pozitivních ohlasů, takže za Farmu na dlani naprostá spokojenost!
Josef Treml
Farma na dlani
www.farmanadlani.cz ~ 721 455 324

 

 


Děkuji za super video, které sklidilo mezi uživateli velký úspěch! Martinovi služby můžu doporučit, je to profesionál.

Dan Havel
provozovatel platební brány ThePay.cz
www.thepay.cz ~ havel@thepay.cz

 

 

Profesionální spolupráce. Kreativní přístup. Doporučujeme.
Ing. Patrik Pova
www.ameba.eu ~ 702 020 258

 

 

Videoanimace.cz, alias Martin Frequency, pro naši kliniku ReproGenesis zpracovával propagační video v českém a anglickém jazyce. Spolupráce byla hladká a na profesionální úrovni. Zpracovatel zakázky uměl citlivě odhadnout náš záměr a dát mu formu, vyšel maximálně vstříc našim potřebám, dodržel termíny, stejně tak i odsouhlasený finanční rozpočet. Výsledné video má pozitivní ohlasy a dopad. A je pěkné. Další zakázky tohoto typu plánujeme znovu realizovat u videoanimace.cz.
Kamila H.
klinika ReproGenesis
www.reprogenesis.com

 

 

S Martinem jsme spolupracovali na kompozici Youtube reklamy tvořící zábavné a výstižné představení naší neziskové organizace, především za účelem oslovení sponzorů. Jednalo se konkrétně o návrh a tvorbu videospotu, včetně voiceover a nakonec o implementaci do katalogu Youtube.com pro sdílení s veřejností. Doporučuji spolupráci s Martin Frequency zejména pro jeho schopnost nadhledu nad projektem a originální nápady. Nenáročnost zpracování podkladů (fotografie stačily), rychlé uchopení naší myšlenky, časová flexibilita a pro nás zejména rentabilita! Investice do reklamy s Martin Frequency byla návratná po několika dnech a po 3 měsících nám vynesla cca 10 násobek nákladů na její tvorbu. Budeme rádi ve spolupráci pokračovat i nadále. Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=V9Y5s1ldTRw&feature=youtu.be
Tomáš Martinek
předseda neziskovky Spolek Hurá na Výlet!
www.vylet.vesele.info ~ vylet.vesele@email.cz ~ 773 515 616

 

 

Spolupráce s Videoanimace.cz byla perfektní. Stačilo pár telefonátů, aby pochopili náš kreativní záměr propagace finančního softwaru FIMIS, rozvedli ho a zhmotnili ve velmi kvalitní produktové promo video. Ačkoliv jsme očekávali dlouhé dolaďování, které je pro podobnou spolupráci spíše pravidlem, k hotovému videu jsme nakonec prakticky neměli výhrad. Na výsledku je vidět cit pro detail a hodiny stráveného času. To vše za přijatelnou cenu. V případě, že budeme zvažovat výrobu obdobného videomateriálu, určitě se na Videoanimace.cz znovu obrátíme.
Ondřej Kučera
www.definity.cz ~ info@definity.cz ~ 241 404 602

 

 

Potřebovali jsme vytvořit k novému internetovému projektu animované video v dané cenové relaci. Oslovilo nás mnoho společností a vývojářů, kteří nám předložili spoustu návrhů a nabídek. Z několika získaných návrhů pro nás byla nejpřijatelnější cenová nabídka od pana Martina Frequencyho. Komunikace s panem Martinem byla skvělá. Vytvořil perfektní scénář k videu, ke kterému jsme neměli žádné připomínky. Kompletní animované video bylo vytvořeno včas a bez komplikací. S dokončenou prací jsme byli nadmíru spokojení a tím pana Martina velmi kladně doporučujeme! Jeho práci a schopnosti budeme využívat i v dalších zakázkách.
Patrik Sova
podnikatel

 

 

Děkujeme za skvělou spolupráci a vytvoření videoklipu pro naši kapelu. Doporučuji profesionální přístup a práci Videoanimace.cz.
Radek M.
manažer kapely Jaksi taksi
www.jaksitaksi.cz
Velká spokojenost s kvalitou i komunikací při tvorbě propagačního videa našeho projektu Mentem.cz. Mohu doporučit.
Lukáš Bryksa
www.mentem.cz ~ 739 323 974

 

 

Firmu Videoanimace.cz můžeme vřele doporučit. Pan Frequency má profesionální přístup, výbornou komunikaci a byli jsme po všech stránkách spokojeni. Kromě tvorby videa nám pomohl i s jeho umístěním na Youtube a také pomohl vše doladit tak, aby to bylo perfektní a mělo to co nejlepší efekt. Vytvořené video je skvělé a určitě se i v budoucnu na pana Frequency opět obrátíme.
Monika Luksová
S prací jsme byli velmi spokojení. Děkujeme za skvělou spolupráci a vytvoření produktového videa. Oceňujeme flexibilní, rychlý a kreativní přístup. Vřele doporučujeme každému!
Karel J.
www.cleanmate.cz

 

 

Spolupráci s Martinem (Videoanimace.cz) mohu všem vřele doporučit. Martin má profesionální přístup, výbornou komunikaci a od začátku zadání zakázky po její předání, jsem byl s jeho přístupem a službami po všech stránkách spokojený. Kromě tvorby mého promo videa, mi také pomohl s jeho umístěním na YouTube, kompletním nastavením, a v neposlední řadě také s návrhem videomarketingu, aby video mělo co nejlepší efekt. Finální výsledek v podobě vytvořeného videa byl skvělý a na 100 % splnil moje očekávání. Určitě se i v budoucnu na Martina znovu rád obrátím.
Ing. Pavel Pekárek
strongrealitní makléř

 

 

Na pana Martina Frequency jsme dostali doporučení. Vytvořil pro nás videoanimaci, která předčila naše očekávání. Komukoliv jsme video k našemu projektu předvedli, sklidilo velký úspěch. Náš projekt je teprve u zrodu a věříme, že videoanimací se budeme mít možnost efektivně zviditelnit. Byla to naše první spolupráce a jsme si jistí, že nebyla poslední. Děkujeme za skvěle odvedenou práci!
Katerina Fisher